"

Cześć, zgarnij zniżkę -10% na wszystkie produkty z kodem: LATO! 

Regulamin konkursowy

Wielki wakacyjny konkurs!

 

Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie wakacyjnego wyjazdu? Jaki kosmetyk towarzyszy wam przez całe lato? Jakie jest wasze kosmetyczne odkrycie tego lata?

 

Zróbcie zdjęcie obrazujące wasz ulubiony, letni kosmetyk i prześlijcie je na adres sklep@szklanyskladzik.pl lub wstawcie je na Instagrama z oznaczeniem naszego profilu @szklanyskladzik i hasztagami #szklanyskladzik #wakacyjnyskladzik. 

 Zdjęcia konkursowe możecie nadsyłać/publikować do 31 sierpnia, godz. 23.59. Najbardziej kreatywną odpowiedź nagrodzę zestawem wakacyjnych kosmetyków o wartości 200zł. Dodatkowo dwie osoby, które opublikują zdjęcia na Instagramie i będą aktywne na naszym profilu nagrodzę zestawami pocieszenia o wartości 100 zł każdy

Zwycięzców wybiorę 1 lipca i skontaktuję się z nimi mailowo/na Instagramie. Paczki zostaną wysłane 2 lipca. Koszt dostawy pokrywa Szklany Składzik (preferowana dostawa do paczkomatów, ale kurier też wchodzi w grę :)). 

 

 

Biorąc udział w konkursie wyrażacie zgodę na publikowanie waszych zdjęć na naszym profilu na Instagramie i Facebooku. 

Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, przeprowadzana ani związana z serwisem Instagram, ani Facebook. 

Organizatorem konkursu  jest firma Szklany Składzik Dominika Walska, Sosnowiecka 30A/8, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki i prowadzenia Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 6772437740 , nr REGON 381297186.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl