Producenci
Najnowszy wpis na blogu
Czy recykling plastiku jest rozwiązaniem na globalny ‘plastikowy’ problem?

Często kupując coś w plastiku usprawiedliwiam się mówiąc, że po zużyciu wrzucę to do odpowiedniego pojemnika, opakowanie/folia/reklamówka zostanie poddana recyklingowi i otrzymamy z niej nowy produkt. Czy to jednak prawda? Czy każdy rodzaj plastiku może zostać ponownie przetworzony? Czy recykling jest odpowiedzią na zalewającą świat falę plastiku? W tym wpisie poruszam problem z recyklingiem plastiku i podaję proste rozwiązania, dzięki którym możemy, jako konsumenci, ograniczyć ilość plastiku w codziennym życiu.

 

Maseczki do twarzy - wszystko, co potrzebujesz o nich wiedzieć

Maseczki do twarzy to krok w pielęgnacji naszej cery, którego nie wolno nam pominąć. Pomogą nam szybko nawilżyć, oczyścić, rozświetlić, lub uspokoić skórę. Maseczki mają bardziej skoncentrowane składy i silniejsze działanie od kremów. Pomagają poprawić wygląd skóry w dużo szybszym czasie, pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane do typu skóry i jej obecnego stanu.

 

ZERO WASTE - świadoma konsumpcja

Każdy z nas słyszał pewnie o tonach śmieci zalegających na wysypiskach śmieci, w lasach, przy drogach, w morzu… Lista zdaje się nie mieć końca. Produkujemy coraz więcej odpadów i nie nadążamy z ich utylizacją. Naprzeciw temu wychodzi ideologia Zero Waste, mająca na celu świadome ograniczenie produkowania przez nas odpadów. Tyczy się to szczególnie gospodarstw domowych, gdzie mamy największy wpływ na to, co i w jakiej ilości wyrzucamy. Jak zatem możemy ograniczyć ilość odpadów w naszych domach i mieszkaniach i pomóc naszej Planecie? 5 przykładów w poście. +dlaczego nasze opakowania są Zero Waste? Sprawdzcie koniecznie co nas was czeka, kiedy zamówicie kosmetyki w Szklanym Składziku :)

 

Program lojalnościowy

 

 

Zarejestruj się w naszym sklepie, zbieraj punkty i wymieniaj je na dowolne produkty za 1 grosz!

 

Kilka ważnych informacji:

1. Trzeba się zarejestrować w sklepie, żeby móc gromadzić punkty.

2. Za każde 10 zł wydane na zakupy (nie wlicza się w to kosztów wysyłki) przysługuje 1 punkt, którego równowartość przy wymianie wynosi 1 zł.

3. Dodatkowe punkty można zgarnąć za:

- napisanie opinii o produkcie: 1 punkt

- zapis do newslettera: 3 punkty

4. Punkty możemy wymienić w każdej chwili na dowolny produkt w sklepie. Otrzymamy go za 1 grosz! :)

5. Punkty można wymieniać tylko w trakcie składania zamówienia. Musimy zamówić za co najmniej 50 zł, aby móc dodać darmowe produkty do zamówienia.

6. Przy składaniu jednego zamówienia można wybrać max 2 darmowe produkty.

7. Ilość punktów można sprawdzić w każdej chwili na swoim koncie w zakładce MOJE KONTO. Na dole strony znajduje się ilość punktów i link, który przeniesie nas do podstrony z darmowymi produktami.

 

Przykłady:

 

I. Zakupy za 120 zł + 1 opinia + zapis do newslettera: 12 + 1 + 3 = 16 punktów (można wymienić na produkt za 16 zł, lub na dwa tańsze produkty)

 

II. Zakupy za 250 zł + 2 opinie + zapis do newslettera: 25 + 2 + 3 = 30 punktów (można wymienić na produkt za 30 zł, lub na dwa tańsze produkty)

 

 

Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl