ZAPRASZAMY NA ZAKUPY ;)

O nas

Dlaczego my?

Szklany Składzik to miejsce, w którym znajdziecie tylko naturalne, ekologiczne kosmetyki. Są one wytwarzane ręcznie, w małych partiach, ze starannie dobranych składników pochodzenia naturalnego. Przy każdym produkcie w Składziku znajdziecie skład i opis działania poszczególnych surowców, tak abyście wiedzieli na czym stoicie i czego możecie się spodziewać po danym produkcie. Nasze kosmetyki pochodzą z polskich manufaktur, w których są produkowane z pasją i oddaniem przez producentów, którzy koncentrują się na jakości i skuteczności wytwarzanych przez siebie kosmetyków. Dzięki temu możemy być pewni, że cena jaką płacimy za kosmetyk jest uzasadniona, ponieważ do jego produkcji zostały użyte tylko naturalne surowce najwyższej jakości, a nie jest to wynik np. kampanii marketingowych. Wszystkie opakowania w naszym sklepie (z wyjątkiem kul do kąpieli i mydeł) są szklane. Szkło jest materiałem chemicznie obojętnym, co sprawia, że nie wchodzi w interakcję z aktywnymi składnikami produktu. Chroni też zawartość przed promieniowaniem słonecznym, światłem jarzeniowym i nagrzaniem i oczywiście jest bardziej przyjazne dla środowiska.
Jeżeli więc jesteście w gronie osób, które chcą brać z natury to co najlepsze, wspierać małych, polskich producentów i przyczyniać się do ochrony naszej Planety to idealnie trafiliście! Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej :) 

Szklany Składzik powstał po to, żebyście nie musieli martwić się, czy dany kosmetyk jest rzeczywiście naturalny, czy tylko taki udaje. Tutaj nie ma miejsca na ukrywanie niedociągnięć chwytami marketingowymi. Każdy nasz produkt to został starannie wybrany spośród dziesiątek innych produktów :) 


 

Oczywiście jeżeli macie jakieś uwagi dotyczące produktów, zamówień, opakowań, czy obsługi to bardzo zachęcam do kontaktu. Tego mailowego, jak i telefonicznego. Wasze opinie są dla nas najważniejsze! 

Pozdrawiamy,
Szklany Składzik.

 

logo szklany składzik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl