Zestaw kosmetyków

Nasze zestawy kosmetyczne tworzone są z myślą o Tobie. Naturalne kosmetyki i akcesoria w nich zawarte komponowane są ze sobą, aby zmaksymalizować ich skuteczność. Produkty uzupełniają się wzajemnie, dzięki czemu pielęgnacja staje się kompletna. Dwie główne zalety gotowych zestawów to oszczędność czasu i pieniędzy. Oferujemy zestawy kosmetyków damskich i męskich. Zestawy kosmetyczne pozwalają także zaopatrzyć się w większą ilość ulubionych kosmetyków lub akcesoriów wielorazowych w niższych cenach!

Idealne na prezent

Zestawy kosmetyków zostały przygotowane specjalnie z myślą o zrobieniu komuś prezentu. Są one dokładnie przemyślane i na pewno zadowolą każdą fankę kosmetyków naturalnych lub staną się dla kogoś pierwszym takim eko nabytkiem. Do zestawu kosmetyków można dołączyć zestaw kilku wielorazowych woreczków i wacików. Na pewno się przydadzą każdej kobiecie.

Dla każdego coś dobrego

W każdym zestawie dobór kosmetyków został dokładnie przemyślany. Są one dopasowane do jednego typu skóry — np. skóry tłustej lub suchej, alergicznej. Wyróżniamy również zestawy, w których produkty zostały do siebie dopasowane z uwagi na efekty, jakie ich używanie pozwala osiągnąć (np. ujędrnienie lub regeneracja). Można również znaleźć kosmetyki dopasowane do siebie zapachami, a także zestawy dla młodych mam lub kobiet charakteryzujących się już dojrzałą cerą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl